BENGT HEDBERG. olja på duk upplimmad på pannå, signerad samt otydlig datering.

314444. BENGT HEDBERG. olja på duk upplimmad på pannå, signerad samt otydlig datering.

Dediktaion a tergo, daterad julafton 1908. Ca 13,5 x 20 cm.

Märken, fläckar. Möjligen beskuren.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 284