Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Fartygsmotiv, olja på pannå, signerad.
314435. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Fartygsmotiv, olja på pannå, signerad.
59 x 42 cm.
Mindre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
59 x 42 cm.
Mindre slitage.
Kalmar Auktionsverk
780