PARTI EMALJFÖREMÅL, 16 delar, bl, a Kockum.

314432. PARTI EMALJFÖREMÅL, 16 delar, bl, a Kockum.

Vit emalj med blå detaljer.
2 st muggar, olika storlek. Kockum.
2 st såssnipor. Kockums 3.
Form, längd 27 cm. Kockums.
2 st lavemangbehållare. Kockum 1 liter.
3 st små grytor, Kockums Emalj samt Ronneby Kallinge. Längd 11 cm.
Burk, höjd 6,5 cm. Kockums.
Bricka, längd 30 cm. Kockums.
Sil till kastrull, höjd 22,5 cm. Kockums.
Form, längd 39,5 cm. Kockums
2 st formar, längd 29 cm samt 26 cm.

Kraftigt bruksslitage.
Avslag.
Rost.
Missfärgningar.
Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vit emalj med blå detaljer.
2 st såssnipor. Kockums 3.
Form, längd 27 cm. Kockums.
Burk, höjd 6,5 cm. Kockums.
Bricka, längd 30 cm. Kockums.
Form, längd 39,5 cm. Kockums

Kraftigt bruksslitage.
Avslag.
Rost.
Missfärgningar.
Repor.

Antal besök: 2 155