EBBE HÖGLUND. "Prima Ballerina", olja på duk, signerad samt Ebbe Höglund.

314418. EBBE HÖGLUND. "Prima Ballerina", olja på duk, signerad samt Ebbe Höglund.

90 x 35 cm.
Signerad på baksida "Prima Ballerina" 1969 EBBE HÖGLUND.

Bruksslitage.

Ebbe Höglund (1914–1993)

Gör en kostnadsfri värdering!

90 x 35 cm.

Bruksslitage.

Ebbe Höglund (1914–1993)

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 2 401