Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gästriklands Auktionskammare
Konst
Måleri
ERNST FRIIS. Vårvinter, olja på duk, signerad E Friis.
314388. ERNST FRIIS. Vårvinter, olja på duk, signerad E Friis.
60 x 80 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
60 x 80 cm.
Bruksslitage.
Gästriklands Auktionskammare
3 876