KUUTTI LAVONEN. "Fönstret", etsning.

3143871. KUUTTI LAVONEN. "Fönstret", etsning.

P.P, 5/5, signerad Kuutti Lavonen, daterad 2007, ca 33x21 cm (59x44).

Kuutti Lavonen (Född 1960)

Tema

Prints & Multiples

Gör en kostnadsfri värdering!

Kuutti Lavonen (Född 1960)

Tema

Prints & Multiples

Antal besök: 584