SERIETIDNINGAR, 2 st, "Mandrake" samt "Fantomen", 1945 samt 1946.

314354. SERIETIDNINGAR, 2 st, "Mandrake" samt "Fantomen", 1945 samt 1946.

Mandrake, 1945, ca 18 x 30 cm
Fantomen, 1946, ca 30,5 x 24 cm.

Slitage, skador. Ej fullständigt genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mandrake, 1945, ca 18 x 30 cm

Antal besök: 1 984