DIVERSE BRICKOR, SKÅLAR MED MERA, teak, bland annat skål Johnny Mattsson, monogramsignerad.

314326. DIVERSE BRICKOR, SKÅLAR MED MERA, teak, bland annat skål Johnny Mattsson, monogramsignerad.

2 brickor, varav en märkt Silva, längd 50 - 56,5 cm.
Skål signerad JM, diameter 14, höjd 4,5 cm.
Skål, diameter 25,5 cm, höjd 9,5 cm
4 äggkoppar.
Brödhållare.

Slitage, fläckar, repor, stötmärken. Mindre fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

4 äggkoppar.
Brödhållare.

Antal besök: 929