BLOMBORD, 1950/60-tal.

BLOMBORD, 1950/60-tal.
314318. BLOMBORD, 1950/60-tal.

Stingunderrede.
Ca. längd 86, bredd 25, höjd 56 cm.

Fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stingunderrede.

Fanerskador.

Antal besök: 1 561