BADRUMSSKÅP, lackerad plåt, Kungsörs Badrumsskåp, 1900-talets mitt.

3143020. BADRUMSSKÅP, lackerad plåt, Kungsörs Badrumsskåp, 1900-talets mitt.

Med utfällbar spegeldörr. 3 st glashyllor.

Längd 39 cm
Bredd (djup) 13 cm
Höjd 51 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 39 cm
Bredd (djup) 13 cm
Höjd 51 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 830