Väggpendyl, Holmia Stockholm, 1900-tal.

314300. Väggpendyl, Holmia Stockholm, 1900-tal.

Höjd Ca 52 cm.
Bladguldsförgylld.

Smärre förgyllningsskador.
Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd Ca 52 cm.
Bladguldsförgylld.

Smärre förgyllningsskador.
Bruksslitage.

Antal besök: 9 036