SOFFBORD, med hylla, ek.

SOFFBORD, med hylla, ek.
3142781. SOFFBORD, med hylla, ek.

Höjd ca 51 cm
Bredd ca 160 cm
Djup ca 70 cm.

Bruksslitage, repor & märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 51 cm
Bredd ca 160 cm
Djup ca 70 cm.

Bruksslitage, repor & märken.

Antal besök: 877