OKÄND KONSTNÄR.

OKÄND KONSTNÄR.
3142708. OKÄND KONSTNÄR.

Oljemålning på pannå. 1800-tal. Scen med figurer. 30x46, yttermått 52x66 cm.

Pannån med torrspricka, målningen gulnad och något missfärgad. Ram med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!
3142708. OKÄND KONSTNÄR.

Antal besök: 443