RADIOBORD, trä, 1940-tal.

RADIOBORD, trä, 1940-tal.
3142486. RADIOBORD, trä, 1940-tal.

Höjd ca: 57 cm.
Mått ca: 60x34 cm.

Bruksslitage, märken på bordskivan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca: 57 cm.
Mått ca: 60x34 cm.

Antal besök: 418