SPEGELLAMPETTER, förgyllda träramar, med ljusarmar i malm.

314232. SPEGELLAMPETTER, förgyllda träramar, med ljusarmar i malm.

37 x 22 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

37 x 22 cm.

bruksslitage.

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 953