Silvergelatinprint, 25 x 19,2 cm. Signerad Gunnar Smoliansky a tergo. Dedikation a tergo "Till det lilla födelsedagsbarnet Pia från Karin & Lars. 6 juni 2001. Puss"
PROVENIENS:
Karin & Lars Hall Collection.
Ej examinerad ur ram.
PROVENIENS:
Karin & Lars Hall Collection.
Ej examinerad ur ram.