GUNNAR SMOLIANSKY. Utan titel.

3141634. GUNNAR SMOLIANSKY. Utan titel.

Silvergelatinprint, 25 x 19,2 cm. Signerad Gunnar Smoliansky a tergo. Dedikation a tergo "Till det lilla födelsedagsbarnet Pia från Karin & Lars. 6 juni 2001. Puss"

PROVENIENS:
Karin & Lars Hall Collection.

Ej examinerad ur ram.

Tema

Camera Obscura

Gör en kostnadsfri värdering!

PROVENIENS:
Karin & Lars Hall Collection.

Ej examinerad ur ram.

Tema

Camera Obscura

Antal besök: 1 124