En tennskål med lock med graverad text: På-30-årsdagen. En nysilverskål med hänklar. Ett avlångt nysilver-fat. Ett runt, djupt nysilver-fat på fot.
Höjd 1 - ca 11 cm.
Bruksslitage, repor, smuts.