KAMERA OCH OBJEKTIV.

KAMERA OCH OBJEKTIV.
3141023. KAMERA OCH OBJEKTIV.

Kamera i fodral.
Objrektiv, bland annat Prinzgalaxy 1:63 f=400 mm No. 26627.

Kamera, rost, slitage.
Fodral, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!
3141023. KAMERA OCH OBJEKTIV.

Kamera i fodral.

Kamera, rost, slitage.
Fodral, skador.

Antal besök: 402