PAUL MORRO (1925-2013). Blommor.

3141014. PAUL MORRO (1925-2013). Blommor.

Ingfried Henze alias Paul Morro (1925-2013), Fiori, olja på duk, signerad 'P. Morro', signerad och titeln igen på baksidan, ca. 80 x 70 cm, med ram ca. 97 x 87 cm.

Mindre tecken på användning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre tecken på användning.

Antal besök: 732