SEKRETÄR, England, 1800-talets slut.

31406. SEKRETÄR, England, 1800-talets slut.

Mahogny. Höjd 125 cm, längd 110 cm, djup 55 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 904