HARRY WICHMANN. I hönsgården, olja på pannå, signerad samt daterad -74.

314046. HARRY WICHMANN. I hönsgården, olja på pannå, signerad samt daterad -74.

12 x 19,5 cm.

Mindre slitage.

Harry Wichmann (1916–1993)

Gör en kostnadsfri värdering!

12 x 19,5 cm.

Mindre slitage.

Harry Wichmann (1916–1993)

Antal besök: 1 358