CYKELLYKTOR, HJÄLM med mera, 1900-talets mitt.

314009. CYKELLYKTOR, HJÄLM med mera, 1900-talets mitt.

Jofa hjälmen, Svemo.
Karbidlyktor med mera.

Slitage, slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Jofa hjälmen, Svemo.
Karbidlyktor med mera.

Slitage, slagmärken.

Antal besök: 1 126