ARKIVSKÅP, 1900-talets mitt.

ARKIVSKÅP, 1900-talets mitt.
31398. ARKIVSKÅP, 1900-talets mitt.

Ek. Längd 135, bredd 69, höjd 140 cm. Skiva i plywood.

Fanérskador. Fläckar samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 502