HALSBAND, bärnstensimitation, 1900-tal.
313945. HALSBAND, bärnstensimitation, 1900-tal.
Längd 43 cm. Skruvlås.
Visst slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Längd 43 cm. Skruvlås.
Visst slitage.
Leiflers Auktionshus
819