CERTINA EOL 115 9299 65, armbandsur, 14k, quartz, 2000-tal.

3139449. CERTINA EOL 115 9299 65, armbandsur, 14k, quartz, 2000-tal.

Boettens diameter 33 mm.

Smärre repor, gravyr på baksidan. Ej funktionstestad, batteri tomt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Boettens diameter 33 mm.

Antal besök: 3 031