SNURRFÅTÖLJER samt FOTPALLAR, 4 delar, Skinn, 1900-tal.

313896. SNURRFÅTÖLJER samt FOTPALLAR, 4 delar, Skinn, 1900-tal.

Fällbara samt snurrbara.
Fåtöljernas rygghöjd 96cm samt bredd 75.
Fotpall höjd 39cm.

Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fällbara samt snurrbara.
Fotpall höjd 39cm.

Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 611