SYPUFF, med originaltyg, 1930-tal.

313882. SYPUFF, med originaltyg, 1930-tal.

Diameter 48 cm
Höjd 36 cm.

Bruksslitage, slitage tyg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 48 cm
Höjd 36 cm.

Bruksslitage, slitage tyg.

Antal besök: 1 124