VÄGGARMATUR, glas och metall, 1900-talets mitt första hälft.

313854. VÄGGARMATUR, glas och metall, 1900-talets mitt första hälft.

Höjd ca 25 cm.

Smärre slitage samt ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 25 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 587