SIDEBOARD, vitlaserad, GR möbler Tibro, 1900-/2000-TAL.

313844. SIDEBOARD, vitlaserad, GR möbler Tibro, 1900-/2000-TAL.

2 lådor, 2 dörrar, hyllinredning, mässingsbeslag. Höjd med sarg 89 cm, längd 147 cm, bredd 44 cm.

Visst slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Visst slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 314