KUUTTI LAVONEN. "Ung Ängel", etsning.

3138320. KUUTTI LAVONEN. "Ung Ängel", etsning.

Signerad Kuutti Lavonen, daterad 12/4 1996, ca 27x14 cm (59x44).

Kuutti Lavonen (Född 1960)

Tema

Prints & Multiples

Gör en kostnadsfri värdering!

Kuutti Lavonen (Född 1960)

Tema

Prints & Multiples

Antal besök: 1 099