HALLMÖBEL samt VÄGGHYLLOR 2 st, 1900-tal.

313813. HALLMÖBEL samt VÄGGHYLLOR 2 st, 1900-tal.

Hallmöbel längd 50 bredd 34 höjd 63 cm.
1 par gavlar, höjd 76,5 cm + 3 hyllplan djup 20 längd 78,5 cm.
1 par gavlar höjd 26,5 cm + 1 hyllplan djup 30 längd 78 cm.

Slitage, fanerskador. Ett hyllplan med kraftigt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 000