OLE AHLBERG. Komposition med Kapten Haddock, etsning, oramat blad.

3138070. OLE AHLBERG. Komposition med Kapten Haddock, etsning, oramat blad.

P.P, signerad Ahlberg, daterad 23, ca 38x31 cm, bladmått 70x54 cm.

Ole Ahlberg (Född 1949)

Tema

Prints & Multiples

Gör en kostnadsfri värdering!

Ole Ahlberg (Född 1949)

Tema

Prints & Multiples

Antal besök: 541