SOFFBORD/MATBORD, justerbart, 1900-tal.

313802. SOFFBORD/MATBORD, justerbart, 1900-tal.

Minsta måttet, som lågt soffbord: längd 85 bredd 85 höjd 57 cm.
Största måttet, uppfält och med utdragna sidoskivor: längd 154,5 cm bredd 85 höjd 71 cm.

Slitage, fläckar, stötmärken. Ställvis blekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 157