SKÅL, keramik, Lisa Larsson. 1900-tal.

313799. SKÅL, keramik, Lisa Larsson. 1900-tal.

I form av höna. Höjd 20 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

I form av höna. Höjd 20 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 194