Två delar. Överdel med fyra hyllplan, varav två lösa samt med två lådor. Underdel med fyra lådor. Beslag i mässing.
Medföljande extra hyllhållare.
Längd ca 107 cm.
Bredd 40 cm.
Totalhöjd 192,5 cm.
Bruksslitage, slagmärken, smärre fläckar, fanérskador.
Nyckel/nycklar finns.
Längd ca 107 cm.
Bredd 40 cm.
Totalhöjd 192,5 cm.
Nyckel/nycklar finns.