BORD på hjul, 1900-tal.

BORD på hjul, 1900-tal.
313786. BORD på hjul, 1900-tal.

Mönstrad skiva och bricka. Bordsskiva med klaff, total längd 90 bredd 45 höjd 81 cm.
Löstagbar bricka på nedre plan.

Slitage, fläckar, senare krokar, stötmärken, hål efter skruvar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 069