Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Stadsauktion Sundsvall
Konst
Måleri
PAUL JONZE. Fors i Jämtland, olja på duk. Signerad och daterad - 56.
313785. PAUL JONZE. Fors i Jämtland, olja på duk. Signerad och daterad - 56.
40 x 32 cm.
Smärre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
40 x 32 cm.
Smärre slitage.
Stadsauktion Sundsvall
1 179