PAUL JONZE. Fors i Jämtland, olja på duk. Signerad och daterad - 56.

313785. PAUL JONZE. Fors i Jämtland, olja på duk. Signerad och daterad - 56.

40 x 32 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

40 x 32 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 1 410