KARAFF och KANNA, 2 st, glas, "Strikt", Bengt Orup, Johansfors glasbruk. 1950/60-tal.

313770. KARAFF och KANNA, 2 st, glas, "Strikt", Bengt Orup, Johansfors glasbruk. 1950/60-tal.

Höjd 23,5 - 27 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 23,5 - 27 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 2 566