VRILSKÅL, björk. Signerad och daterad "I.V. Rönnbäck, -39".

313764. VRILSKÅL, björk. Signerad och daterad "I.V. Rönnbäck, -39".

Handtag, skuren i ett stycke.
Längd 45,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Handtag, skuren i ett stycke.
Längd 45,5 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 853