SOFFBORD, 1900-tal.

313746. SOFFBORD, 1900-tal.

Oktogon bordsskiva. På fyra rektangulära ben.
Skivans mått: 87 x 85 cm.
Höjd 63 cm.

Bruksslitage, slagmärken, fläckar, ranglig, skiva med ställvis hårdare slitage, ben senare monterade.

Gör en kostnadsfri värdering!
313746. SOFFBORD, 1900-tal.

Skivans mått: 87 x 85 cm.
Höjd 63 cm.

Antal besök: 978