FÅTÖLJ, Grange, 1900-tal.

FÅTÖLJ, Grange, 1900-tal.
313740. FÅTÖLJ, Grange, 1900-tal.

Brickmärkt Grange. Fast stoppad sits och rygg.
Sitthöjd 41 cm.
Rygghöjd ca 108 cm.

Bruksslitage, fläckar, slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitthöjd 41 cm.
Rygghöjd ca 108 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 2 249