GJUTJÄRNSURNOR, ett par, 1900-tal.

313737. GJUTJÄRNSURNOR, ett par, 1900-tal.

Höjd ca 31cm, diameter cirka 30 cm.
Dekor med puttisar.

Rost, anlupet, smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Dekor med puttisar.

Rost, anlupet, smärre skador.

Antal besök: 1 242