DAGBÄDD utförd i lövträ, Sverige 1960/70-tal.

313678. DAGBÄDD utförd i lövträ, Sverige 1960/70-tal.

Dagbädd utförd i lövträ med orange sittdyna och ryggstöd, hörnbord/modul medföljer, längd ca 160 cm, bredd 80 cm, höjd 28/36 cm.
Medföljer; hörnbord, bredd 79 cm, djup 35 cm, höjd 28 cm.

Bruksslitage och märken.
Dynan och ryggkuddar omklädda.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage och märken.

Antal besök: 1 581