BÄGARE, 3 st, silver, Gustaf Henrik Sidvall, Norrköping samt Alton, Falköping. 1800/1900-tal. Vikt 212 gram.

313628. BÄGARE, 3 st, silver, Gustaf Henrik Sidvall, Norrköping samt Alton, Falköping. 1800/1900-tal. Vikt 212 gram.

Höjd ca 6 cm.

Bruksslitage, mindre bägare av Sidvall med lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 6 cm.

Antal besök: 958