PARTI MÄSSING, 7 delar, Skultuna samt Gusum.

313603. PARTI MÄSSING, 7 delar, Skultuna samt Gusum.

1 par Ljusstakar, Gusum. Höjd ca 14 cm
5 föremål från Skultuna. Bl a Pierre Forsell. Höjd ca 6 - 20 cm.

Slitage, bucklor. Trähandtag med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 791