313585. ALF STRIDFELDT. 2 st, reliefer, snidad spånplatta, en signerad a tergo samt daterad 1982.
Flygande skator. 60x44,5 cm. Osignerad samt oramad.
"Fiskarna" 60x44,5 cm. Signerad a tergo Alf Stridfeldt samt daterad 1982. Oramad.
Oramade.
En osignerad.