SKOLPLANSCH, Människokroppens byggnad - Inälvor II, Norstedts.

313568. SKOLPLANSCH, Människokroppens byggnad - Inälvor II, Norstedts.

Ca 83,5 x 117 cm.

Slitage, veck, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 83,5 x 117 cm.

Slitage, veck, skador.

Antal besök: 4 659