PAOLO BARUFFALDI. Venedig, etsning, signerad.

3135653. PAOLO BARUFFALDI. Venedig, etsning, signerad.

43/77, ramstorlek 32 x 23 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

43/77, ramstorlek 32 x 23 cm.

Antal besök: 535