RELIGIÖST HÄNGE, silver, möjligen relikskrin.

313469. RELIGIÖST HÄNGE, silver, möjligen relikskrin.

Båda sidor med glasmåleri. Höjd (exkl ögla) ca 8,5 cm.

Slitage. Färgbortfall. Nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Färgbortfall. Nagg.

Antal besök: 588